2017 Optimum Kış Modası

Optimum gümbür gümbür moda şovuyla 2016’ya damga vurdu.

Demet Akalın “Hayalet” Cem Belevi “Alışamadım” ile Optimum’u inletti…

1481529993_demet_akal__n

1481529640_Cem_BeleviAnadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Optimum Outlet moda, eğlence ve müzik dolu bir etkinlik ile 2016 yılına imzasını attı. Optimum Outlet AVM Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz ve Andrey Polyanin’in podyuma çıktığı, Demet Akalın ve Cem Belevi’nin konser verdiği muhteşem moda defilesiyle binlerce insana coşku dolu bir gün yaşattı.

Yerli ve yabancı sürükleyici moda markalarının outlet mağazalarının bulunduğu, moda ve sosyal yaşam alanı İstanbul Optimum Outlet seneyi bomba bir etkinlikle noktaladı. Her yıl birbirinden iddialı moda günlerine ev sahipliği yapan İstanbul Optimum bu yıl yine ünlü manken ve sanatçılarla dolu moda şovu ve konserlerle coşkuyu zirveye taşıdı. Optimum’da ünlü modeller; Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz, ve Andrey Polyanin ile moda rüzgarları eserken Cem Belevi ve yeni albümü “Rakipsiz” ile zirveye yerleşen pop müziğin kraliçesi Demet Akalın konserleriyle moda ve eğlence bir aradaydı.

Demet Akalın zirve yapan şarkılarıyla binlerce insanı coşturdu.

Slack-for-iOS-Upload

Optimum’un müzik şöleniyle dolu moda şovunda ilk konseri oyunculuğunun yanı sıra dillerden düşmeyen şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan genç popçu Cem Belevi verdi. Sevilen şarkılarını Optimum’un konuklarıyla birlikte seslendiren Belevi, “Alışamadım”, “Sor” şarkılarıyla hayranlarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Optimum’un moda şovunun büyük sürprizi yeni albümüyle zirveye yerleşen Demet Akalın konseri oldu. “Hayalet” şarkısıyla sahneye çıkan Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranı için sevilen şarkılarını seslendirdi. Sanat hayatının 20. yılını “Rakipsiz” adlı albümüyle kutlayan popun kraliçesi Demet Akalın, enerji dolu performansıyla hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Slack for iOS Upload

Çağla Şikel ve Özge Ulusoy aynı podyumda fırtınalar estirdi…

1481529655_a__la___ikel___zge_Ulusoy

2017 Kış modasına ait koleksiyonların ziyaretçilerle buluştuğu etkinlikte ünlü mankenler Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz ve ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’a benzerliğiyle şaşırtan Rus Model Andrey Polyanin Optimum AVM içerisinde yer alan markaların kıyafetlerini taşıdı.

1481529666_a__la___ikel 1481529792_a__la___ikel__2_

Aynı podyumda yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ünlü mankenler Çağla Şikel ve Özge Ulusoy podyuma çıktığında alkış yağmuruna tutuldu. Optimum 2016’ya ünlü mankenlerin ve şarkıcıların ağırlandığı gösterişli bir moda şovuyla veda etti.