Ofiste Minimal Şıklık

Ofiste Minimal Şıklık    

Ofis günlerinize biraz moda, biraz da eğlence katmak için işte ofis stili rehberiyle karşınızdayız.

Yoğun iş hayatında detaylarla uğraşmak yeterince yorucu diyorsanız kombinlerinizde sadelik sizi bekliyor. Kış aylarına yakışan düz renkler ile biraz soft tavır kesinlikle size iyi gelecek.

Baştan Aşağıya Gri

Şık ve sade kombinler için ise grinin her tonu, en minimal stili gözlerde net bir şekilde canladırır. İddialı bir duruştan bir hayli uzaklaşmak, minimal tarzı kombinde göz alıcı bir hale dönüştürmek için baştan aşağıya gri tonları kullanabilirsiniz.

rexfeatures_4600619g

Camel Kaban

Bir kabanla her şeyi çözebilirsiniz. Tek parça rahatlığı nasıl yaz mevsimine özgü ise kaban seçiminin çözdükleri de kışa özel. Şık ve minimal ayrıcalığı olan camel renk, kabanları uzatıyor. İçi siyah dışı camel bir görünüm ise sizi her an her yere hazırlıklı kılıyor.

Le-Fashion-Blog-Fall-Style-Layered-Office-Look-Long-Camel-Coat-Blue-Button-Down-Shirt-Olive-Green-Turtleneck-Top-Black-Midi-Skirt-Via-Grazia-France

Etek Kazak Kombinleri

Söz konu olup akla takılınca, ardı arkası kesilmeyen alternatiflerde ortalığı karıştırır. Tıpkı seçeneklerinde birbiri ile karışması gibi. Etek ve kazak ikilisi kış aylarında ofiste minimal şıklık yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi.

6fd162513cc7dc747b4a2b45a3853f70

Ofiste minimal şıklık yakalamak için İstanbul, Ankara ve İzmir Optimum Outlet Batik, Beymen Business, Colin’s, Defacto, İpekyol, Journey, Koton, LCW, Tommy Hilfiger, Levi’s, Mango, Mavi, Moda Di Centone, Mudo, Vakko ve US Polo mağazalarına bakmayı unutmayın!

 

Yorum Yazın