Pofuduk Mont Modası

Pofuduk Mont Modası

Bu kış tarihinin en parlak dönemini yaşayan şişme montlar, genişleyen kalıpları ve artan yumuşaklığıyla konforlu ve sıcak bir kış sunuyor.

Yıllardır üzerlerine iliştirilmiş sportif etiketlerden sıyrılıp stil ikonlarının yeni favorisi oldu bile. Bu tip bir montun işlevselliğini sorgulatacak kadar kısa ya da kampa gitmişsiniz de uyku tulumunuzu giymişsiniz hissini yaratan uzun tasarımlarıyla bu sezon her stile uygun bir pofuduk mont bulmak mümkün.

Peki pofuduk mont modasında nasıl seçenekler var, gelin birlikte bakalım.

Metalik renkler

Metalik trendi ilginizi çektiyse metalik renklerde bir mont tercih edebilirsiniz. Stilinize de böylece en kolay şekilde tarz katmış olursunuz.

Metallic-puffer-jacket-with-black-clothes-and-bag

Upuzun

Maxi olarak da bildiğimiz uzun montlar son bir kaç yıldır tekrar revaçta. Kabanlar, trençkotlar bileklere kadar uzarken pofuduk montlar neden iyice uzamasın ki? Boyunuz müsaade ediyorsa upuzun montunuzla üşümemeyi garanti altına alabilirsiniz.

12eddcc93adfb0496341bb4b5f5411a5

Canlı Renkler

Grilerini siyahların yerleri bambaşka ama soğuk kış günlerine renk katmak için pembeler, kırmızılar, fuşyalar da kombinlerde kendilerini gösteriyorlar.

elle-tyler-joe-street-style-puffy-coat-julia-sarr-jamois-paris-trends-man-repeller

Nostaljik Sportif Montlar

90’larda ilk popülerliğini yaşayan şişme montlar bu sezon da vitrinleri süslüyor. Renkli çizgili eski klasikler 2017’de yeniden ortaya çıkıyor.

x18108

Çeşit çeşit pofuduk montlarla kışınıza renk katmak için İstanbul, Ankara ve İzmir Optimum Outlet Batik, Beymen Business, Colin’s, Defacto, İpekyol, Journey, Koton, LCW, Tommy Hilfiger, Levi’s, Mango, Mavi, Moda Di Centone, Mudo, Vakko ve US Polo mağazalarına bakmayı unutmayın!

Yorum Yazın