Sezonun Öne Çıkan Palto Modelleri

Sıcak ve konforlu
Bu kış moda, bol palto alternatifiyle sıcak ve konforlu bir kış sunuyor. Genişleyen hareket alanıyla özgürlüğü vadeden tasarımlar 2016/2017 Sonbahar – Kış sezonunda öne çıkıyor.

Pardösü ve manto çağı
Yüksek moda pardösü ve mantolarla altın çağını yaşıyor. Yer çekimine yenik düşen upuzun dış giyim tasarımları, klasik renklerinin yanı sıra canlanan renkleriyle de dikkati çekiyor.

6YAK52140CW720-G01-large1-V01

KOTON Outlet / http://bit.ly/2fk1FNh

Yeni deri
Sezonda mantolar deri değiştiriyor. Rugan, lateks ve vinyl kumaşlar parlak görünümleriyle sokaklarda yerlerini alıyorlar.

L_20161-6Y1843Z8-CVL_A

LCW Outlet / http://bit.ly/2fzsxMc

Vahşi kediler
Zamansız, kadınsı ve her daim seksi. Vahşi kediler kış sezonunda hakimiyeti ele geçiriyor.

51075555_09

Mango Outlet / http://bit.ly/2g02zCl

Spor montlar
Spor giyim kış aylarını da ele geçiriyor. Anoraklardan, hoodielere ve bomber ceketlere kadar sezonda her tarza uygun bir dış giyim parçası var.

53033510_69

Mango Outlet / http://bit.ly/2f3mXhn

Jakarlı
Kasvetli dış giyime elveda ediyoruz. Özellikle brokar kumaştan yani işlemeli, büyük figürlü, tual görünümlü kumaşlardan tasarlanan maskülen kalıplı mantolar bizi bekliyor. Yani desen ve kumaş yeterince feminenken kalıp tam zıttı maskülen olmalı.

Aplikerozet ve armalı
Dış giyimin bu radde eğlenceli olduğu bir sezon hatırlamıyorum. Eski mantoları aplike uygulaması ile 2016 kış sezonuna adapte edebiliriz. Armalar ve rozetlerde havada uçuşuyor desem yeridir.

Bu kışı sıcacık geçirmek için İstanbul, Ankara ve İzmir Optimum Outlet Batik, Beymen Business, Colin’s, Defacto, İpekyol, Journey, Koton, LCW, Tommy Hilfiger, Levi’s, Mango, Mavi, Moda Di Centone, Mudo, Vakko ve US Polo mağazalarındaki palto ve mont modellerine bakmayı unutmayın!

Facebook Yorumlar